Знижка 27% на вакцину проти грипу «ДжіСі Флю Квадрівалент» з оглядом лікаря

Вартість послуги по акції 725 грн замість 1000 грн

Для того, щоб пацієнти розуміли мету вакцинації проти грипу, лікарі Університетської клініки відповіли на головні питання, що стосуються цієї теми.

• У чому важливість щеплень від грипу?
      Щеплення зменшує ймовірність захворіти на грип, отримати ускладнення або потрапити в лікарню.
    • Чому вакцинуються кожен сезон?
      Вірус грипу постійно змінюється, тому вакцини оновлюють кожен епідсезон в розрахунку на актуальні штами, які будуть циркулювати в нашій півкулі.

• Чому важливо зробити щеплення від грипу саме зараз?
      По-перше, з грипом діє правило-чим раніше, тим краще. Краще вакцинуватися на початку епідсезону, коли ще немає піку захворювань. Мінімальний термін для формування антитіл для протидії вірусу грипу — 10 днів.
      По-друге, важливість щеплень саме в цьому році обумовлена насамперед ситуацією з поширенням коронавірусу. Імовірність, що можна захворіти одночасно грипом і коронавірусом, існує. І зараз вона досить висока.
    • Хто в найбільшій зоні ризику?
      Діти до 5 років, вагітні жінки, літні люди, люди з хронічними захворюваннями та імуносупресивними станами, а також ті, чия професійна діяльність або навчання пов'язані з численними контактами (учні, студенти, поліція, вчителі, лікарі, вихователі, працівники сфери обслуговування і тп.).
    • З якого віку вводять вакцину «ДжіСі Флю Квадрівалент»?
      Можна застосовувати з 6 місяців.
    • Скільки доз вакцини потрібно?
      Стандартна схема — 1 доза. І для дитини, і для дорослого.
      Але, якщо дитині на момент першої в житті щеплення від грипу немає 9 років, то вакцинувати треба 2 дозами. Інтервал — не менше 4 тижнів.

онлайн-запис

Акція діє до 30.11.2021